Leskowiec 🟩🟨 : Kołodziejczyk - Płonka G, Oboza, Polak M, Hutniczak - Polak K, Kurzyniec, Kopeć  (70’ Żydek) Płonka B (46’ Rajda), Stanisławski   (75’ Kryska)- Kowaliczek

Błędy zmorą Rzyczanów..

LKS LESKOWIEC RZYKI - LKS DĄB TOMICE 1:3
(1:2 po 45min)

Leskowiec 🟡🟢: Kołodziejczyk - Ramza(81’ Zaremba), Kowaliczek, Polak M, Pindel - Żydek, Pikoń, Gąsiorowski, Polak K, - Kowala, Ryczek(C)

11min ⚽ Krzysztof Kowaliczek (z rzutu wolnego)

88min 🚑 Łukasz Kołodziejczyk

A mówią, że w futbolu gra się do końca...

• autor: Leskowiec07, 2021-05-05 18:13

Nasi seniorzy remisują w lokalnych derbach 2:2 z Gronie Zagórnik w wyjazdowym meczu 16 kolejki wadowickiej B klasy.

Po wyrównanej 1 połowie Leskowiec potrafił strzelić dwie bramki, kontrolując przebieg meczu, końcówka nie należała jednak do nas, gdzie po dobrej, czasami na granicy faulu grze, rywale chcieli za wszelką cenę powalczyć w tym spotkaniu. I dopiero w 86 minucie ta sztuka im się udała, gdzie strzelili bramkę kontaktową, a 3 minuty później wyrównali wynik tego meczu, po płaskim strzale zaa szesnastki.

LKS Gronie Zagórnik 2:2 LKS Leskowiec Rzyki (0:0)

Bramki : Krzysztof Polak(as.Paweł Ryczek), Robert Pindel (z karnego)

Skład : Łukasz Kołodziejczyk - Robert Pindel - Mariusz Polak, Dominik Kołaczyk, Szymon Stuglik(60' Mateusz Hutniczak) - Radosław Zieliński, Jakub Pikoń, Michał Gąsiorowski(85' Hubert Trębla), Krzysztof Polak(85' Patryk Pikoń) - Adrian Żydek(77' Filip Gajczak), Paweł Ryczek(c)

W najbliższą niedzielę zagramy u siebie z Dębem Tomice. Początek meczu w Rzykach o godz 11:30 !

Drugi sparing za nami..

• autor: Leskowiec07, 2021-02-22 18:49

W drugim sparingu przygotowującym nasz zespół do rundy wiosennej, przegrywamy z B klasowym Dragoonem Kraków 3:2 .

Bramki - 1- Adrian Zydek, Krzysztof Kraus

Skład : Łukasz Kołodziejczyk  - Robert Pindel, Krzysztof Kowaliczek, Mariusz Polak, Szymon Stuglik -Mateusz Hutniczak, Radosław Zieliński, Jakub Pikoń, Hubert Trębla, Adrian Żydek, Paweł Ryczek

Grali również : Patryk Misiek, Dominik Kołaczyk, Rafał Smolec, Krzysztof Kraus, Krzysztof Polak, Jakub Paździor, Patryk Pikoń, Michał Gąsiorowski, Zbigniew Zieliński

Za tydzień zagramy z juniorami IV ligowego Drzewiarza Jasienica.

Ruszyły sparingi!

• autor: Leskowiec07, 2021-02-15 21:23

W pierwszym sparingu przygotowującego nasz zespół do rundy wiosennej sezonu 2020/21 remisujemy na sztucznym boisku w Szczyrku z B klasową Iskrą Rybarzowice 3:3.

Bramki strzelali : 1 - Hubert Trębla(asysta Ryczek),  Adrian Żydek, Krzysztof Kraus

Leskowiec : Kołodziejczyk - Pindel, Polak Mariusz, Kowaliczek, Stuglik - Hutniczak, Zieliński Radosław, Pikoń, Trębla, Żydek - Ryczek

Grali również : Misiek Patryk, Smolec, Kołaczyk, Babiński, Kraus

Za tydzień, w drugim sparingu zagramy również na sztucznej nawierzchni w Szczyrku, a tym razem naszym rywalem będzie również B klasowy Dragoons Kraków

Z Bachowic wracamy bez punktów..

• autor: Leskowiec07, 2018-08-27 09:54

Nasi seniorzy przegrali w Bachowicach 2:1 w 2 kolejce wadowickiej B klasy. Od początku gospodarze pewnie ruszyli do ataku, zdobywając plac gry w bocznych sektorach boiska, gdzie w 15 minucie po szybkich podaniach z lewej strony niepilnowany napastnik Bachowic pewnie uderzył po długim rogu dając prowadzenie Borowikowi. W 19 minucie na błędzie bramkarza który wyszedł na 17metr mógł skorzystać Leskowiec, ale strzał Krzysztofa Krausa obił poprzeczkę, a później linie bramkową. Bachowice w I połowie mieli jeszcze trzy dogodne sytuacje, gdzie brakowało dobrego wykończenia. W II połowie inicjatywę znowu przejęli gospodarze, ale w tym meczu razili nieskutecznością. W 76 minucie po składnej akcji Leskowiec wyrównał w tym spotkaniu, po wrzutce z prawej strony Szymona Stuglika, ładnym wykończeniem popisał się Krzysztof Kraus. W 82 minucie po rzucie wolnym zawodnik Bachowic uderzył w poprzeczkę, a chwile później po stracie naszego obrońcy po akcji sam na sam naszą drużynę ratuje Adrian Żydek wybijając piłkę z lini bramkowej. W 95 minucie Borowik zdobywa zwycięskiego gola, gdzie po wrzutce z rzutu wolnego w pole karne, nieporozumienie między naszymi obrońcami a bramkarzem wykorzystuje jeden z zawodników i pakuje piłkę do siatki ustalając wynik spotkania. Za tydzień czeka nas derbowe starcie z Groniem Zagórnik u nas o godz 11:00.

Leskowiec :

Krzysztof Bogacz - Adrian Żydek, Tomasz Łysoń, Patryk Pikoń, Robert Pindel - Szymon Stuglik, Paweł Ryczek(51' Dariusz Żydek), Tomasz Pękala(c), Krzysztof Kraus, Łukasz Ryszka - Artur Babiński(71; Krzysztof Kowaliczek)

Bramka :  Krzysztof Kraus

Remis na otwarcie..

• autor: Leskowiec07, 2018-08-19 22:38

Leskowiec remisuje 2:2 w dzisiejszym meczu 1 kolejki wadowickiej klasy B. Obie bramki dla naszego zespołu strzelił Krzysztof Kraus. W 29 min nasza drużyna objęła prowadzenie, gdzie w zamieszaniu przed polem karnym najlepiej odnalazł się nasz zawodnik, gdzie po udanym dryblingu przymierzył strzałem koło prawego słupka. Goście wyrównali 6 minut później po rzucie rożnym, gdzie piłka znalazła się na 6m przy nogach zawodnika Witanowic gdzie trafił koło naszego bramkarza. W 41 minucie po szybkiej kontrze Krzysztof Bogacz sfaulował sam na sam napastnika gości i po dobrze wykonanym rzucie karnym przyjezdni schodzili do szatni prowadząc 2:1. W 65minucie po strzale Pawła Ryczka i odbitej piłce, Krzysztof Kraus po raz drugi wpakował piłkę do siatki, ustalając wynik tego spotkania. Kolejny mecz zagramy za tydzień w Bachowicach z miejscowym Borowikiem.

LKS LESKOWIEC RZYKI 2:2 LKS SKAWA WITANOWICE(1:2)

Leskowiec zagrał w składzie :

Krzysztof Bogacz - Adrian Żydek, Tomasz Łysoń, Patryk Pikoń(59' Mariusz Polak), Łukasz Ryszka - Szymon Stuglik, Paweł Ryczek(76' Krzysztof Kowaliczek) Tomasz Pękala(c), Robert Pindel - Krzysztof Kraus, Dariusz Żydek(77' Krzysztof Madeja)

(zdjęcie zródło Skawa Witanowice.pl)

Rzut wolny ustawia mecz..

• autor: Leskowiec07, 2018-04-01 11:36

Nasza drużyna przegrała 1:0 u siebie z Babia Góra Sucha Beskidzka w pierwszym meczu rundy wiosennej.

Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 72 minucie z rzutu wolnego grający trener suszan Grzegorz Kmiecik.

Leskowiec mimo kilku dogodnych sytuacji, w tym dwóch stuprocentowych, nie potrafił zamienić sytuacji na gola. Piłkarze z suchej lepsze okazje stworzyli w II połowie, gdzie Dominik Łysoń skutecznie interweniował. Mimo bardzo ostrej gry gości, nasz zespół potrafił przystawić się do pretendenta do awansu. Kolejny mecz zagramy już za tydzień w sobotę, w Wieprzu.

Podsumowanie sparingów

• autor: Leskowiec07, 2018-03-27 09:53

Za nami przygotowania do rundy wiosennej w wadowickiej A klasie, gdzie oprócz treningów na hali oraz orliku nasza drużyna rozegrała cztery mecze kontrolne, dwa na sztucznej nawierzchni, a dwa na boisku trawiastym.

• autor: Ukash89, 2017-08-14 12:58

W sobotę 26 sierpnia z powodu imprezy firmowej Maspexu mecz ze Skawą Wadowice rozegrany został w Rzykach. Leskowiec po ubiegło tygodniowej wygranej z Orłem Wieprz 4:2 wyszedł pełen optymizmu na spotkanie z przebudowaną Skawą Wadowice, która w tym sezonie bez wątpienia powinna się liczyć w walce o awans do okręgówki.