LKS Leskowiec Rzyki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Orzeł Radocza - LKS Płomień Sosnowice 2:1
  • LKS Skawa Witanowice - LKS Iskra Klecza Dolna 1:9
  • LKS Sokół Frydrychowice - LKS Halniak Targanice II 3:1
  • LKS Dąb Paszkówka - LKS Gronie Zagórnik 2:3
  • LKS Victoria Półwieś - LKS Sokół Chrząstowice 0:1
  • LKS Dąb Tomice - LKS Leskowiec Rzyki 2:1
  • LKS Czarni Koziniec - LKS Relaks Wysoka 1:7
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

LKS Dąb Tomice 2:1 LKS Leskowiec Rzyki
2021-10-24, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
LKS Orzeł Radocza 2:1 LKS Płomień Sosnowice
LKS Skawa Witanowice 1:9 LKS Iskra Klecza Dolna
LKS Sokół Frydrychowice 3:1 LKS Halniak Targanice II
LKS Dąb Paszkówka 2:3 LKS Gronie Zagórnik
LKS Victoria Półwieś 0:1 LKS Sokół Chrząstowice
LKS Dąb Tomice 2:1 LKS Leskowiec Rzyki
LKS Czarni Koziniec 1:7 LKS Relaks Wysoka

Najnowsza galeria

Mecz wyjazdowy w Zawadce
Ładowanie...

Facebook



Wypromuj również swoją stronę

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyszukiwarka

Kontakt z nami

Nr. Kontaktowy:
889 980 189
692 946 964
e-mail friend24@interia.eu
 

 

 

 

Kalendarium

01

12-2021

środa

02

12-2021

czwartek

03

12-2021

piątek

04

12-2021

sobota

05

12-2021

niedziela

06

12-2021

pon.

07

12-2021

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 501, wczoraj: 473
ogółem: 2 476 675

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Mecz z Jałowcem Stryszawa
Ładowanie...

Sezony

SEZON 1998/1999 - A KLASA BIELSKA


1.Beskid Andrychów             26          50-18 51
----------------------------------------------------
 2.Relax Wysoka                 26          56-34 47
 3.Rzyki                        26          49-34 46
 4.Stanisławianka Stanisław     26          63-39 45
 5.Tomice                       26          49-38 44
 6.Barwałd                      26          41-32 39
 7.Maków Podhalański            26          33-45 33
 8.Jaroszowice                  26          29-46 31
 9.Jastrzębia                   26          43-33 30
10.Brzeźnica                    26          35-46 30
11.Spytkowice                   26          31-43 30
12.Juszczyn                     26          31-46 30
13.Budzów                       26          33-67 25
----------------------------------------------------
14.Ryczów                       26          31-53 21




SEZON 1999/2000 - A KLASA BIELSKA
Tabela : 

 1.Żarek Barwałd                26          60-19 58
 2.Stanisław                    26          88-36 57
 3.Rzyki                        26          74-23 56
----------------------------------------------------
 4.Spytkowice                   26          46-34 47
 5.Maków Podhalański            26          49-38 41
 6.Sułkowice                    26          42-38 40
 7.Wysoka                       26          46-46 34
 8.Tomice                       26          54-64 33
 9.Jaroszowice                  26          31-46 28
10.Juszczyn                     26          34-59 27
11.Jastrzębia                   26          48-65 25
12.Brzeźnica                    26          35-60 25
13.Przytkowice                  26          30-51 24
14.Budzów                       26          18-76 13


SEZON 2000/2001 LIGA OKRĘGOWA

1.Babia Góra Sucha Beskidzka   30 19  7  4  61- 24  64 12  2  1 40- 9  7  5  3 21-15
 2.Beskid Andrychów             30 13 13  4  53- 34  52  6  8  1 28-16  7  5  3 25-18
-------------------------------------------------------------------------------------
 3.Stanisławianka Stanisław  p  30 13  7 10  61- 55  46 10  2  3 39-23  3  5  7 22-32  [ 4  2  1  1  6- 6  7]
 4.Strumień Polanka Wielka   p  30 12 10  8  60- 51  46  8  4  3 33-20  4  6  5 27-31  [ 4  1  3  0  8- 6  6]
 5.Leskowiec Rzyki           p  30 13  7 10  45- 44  46  9  3  3 32-20  4  4  7 13-24  [ 4  0  2  2  4- 6  2]
 6.Hejnał Kęty                  30 13  6 11  37- 38  45  9  2  4 22-13  4  4  7 15-25
 7.Przebój Wolbrom              30 12  7 11  45- 43  43  8  4  3 26-14  4  3  8 19-29
 8.Bolesław Bukowno             30 12  6 12  36- 34  42  9  4  2 26- 9  3  2 10 10-25  [ 2  1  1  0  2- 1  4]
 9.Pomowiec Jawiszowice         30 11  9 10  35- 40  42  6  7  2 18-14  5  2  8 17-26  [ 2  0  1  1  1- 2  1]
10.Iskra Klecza Dolna           30 11  6 13  49- 58  39 11  2  2 36-18  0  4 11 13-40  [ 2  1  0  1  6- 5  3]
11.KS Olkusz                    30 12  3 15  50- 51  39  8  2  5 28-20  4  1 10 22-31  [ 2  1  0  1  5- 6  3]
12.Żarek Barwałd             p  30 10  7 13  38- 46  37  6  2  7 26-27  4  5  6 12-19
13.Skawa Wadowice               30  9  8 13  34- 47  35  6  5  4 19-14  3  3  9 15-33
14.Zgoda Malec               p  30  9  7 14  47- 56  34  8  4  3 30-19  1  3 11 17-37
-------------------------------------------------------------------------------------
15.Unia Jaroszowiec          p  30  9  3 18  38- 50  30  7  2  6 26-18  2  1 12 12-32
16.Korona Lgota              p  30  4 10 16  36- 54  22  4  5  6 21-21  0  5 10 15-33

 

Round 1 [Aug 12-13]
Hejnał           2-0 Żarek
Strumień         2-0 Beskid
Iskra            5-2 Olkusz
Zgoda            1-4 Stanisławianka
Przebój          0-1 Bolesław
Korona           0-2 Skawa
Unia             1-3 Babia Góra
Leskowiec        0-1 Pomowiec

Round 2 [Aug 15]
Żarek            3-3 Pomowiec
Babia Góra       1-2 Leskowiec
Skawa            2-0 Unia
Bolesław         2-0 Korona
Stanisławianka   4-1 Przebój
Olkusz           3-2 Zgoda
Beskid           4-1 Iskra
Hejnał           1-1 Strumień

Round 3 [Aug 19-20]
Strumień         2-2 Żarek
Iskra            3-2 Hejnał
Zgoda            0-1 Beskid
Przebój          3-0 Olkusz
Korona           1-1 Stanisławianka
Unia             0-1 Bolesław
Leskowiec        2-0 Skawa
Pomowiec         1-1 Babia Góra

Round 4 [Aug 26-27]
Żarek            1-3 Babia Góra
Skawa            4-0 Pomowiec
Bolesław         1-0 Leskowiec
Stanisławianka   3-2 Unia
Olkusz           2-2 Korona
Beskid           1-2 Przebój
Hejnał           4-2 Zgoda
Strumień         2-2 Iskra

Round 5 [Aug 30]
Iskra            0-1 Żarek
Zgoda            4-3 Strumień
Przebój          2-0 Hejnał
Korona           2-2 Beskid
Unia             2-1 Olkusz
Leskowiec        1-2 Stanisławianka
Pomowiec         1-1 Bolesław
Babia Góra       0-0 Skawa

Round 6 [Sep 2-3]
Żarek            2-1 Skawa
Bolesław         0-0 Babia Góra
Stanisławianka   1-2 Pomowiec
Olkusz           1-2 Leskowiec
Beskid           6-1 Unia
Hejnał           0-0 Korona
Strumień         2-0 Przebój
Iskra            1-0 Zgoda

Round 7 [Sep 9-10]
Zgoda            1-1 Żarek
Przebój          2-2 Iskra
Korona           0-2 Strumień
Unia             0-2 Hejnał
Leskowiec        2-2 Beskid
Pomowiec         1-0 Olkusz
Babia Góra       3-1 Stanisławianka
Skawa            2-1 Bolesław

Round 8 [Sep 16-17]
Żarek            0-2 Bolesław
Stanisławianka   4-0 Skawa
Olkusz           0-1 Babia Góra
Beskid           0-0 Pomowiec
Hejnał           1-0 Leskowiec
Strumień         0-3 Unia
Iskra            1-0 Korona
Zgoda            1-3 Przebój

Round 9 [Sep 23-24]
Przebój          3-1 Żarek
Korona           1-1 Zgoda
Unia             4-1 Iskra
Leskowiec        2-2 Strumień
Pomowiec         0-1 Hejnał
Babia Góra       2-0 Beskid
Skawa            0-2 Olkusz
Bolesław         3-0 Stanisławianka

Round 10 [Sep 30-Oct 1]
Żarek            2-4 Stanisławianka
Olkusz           1-0 Bolesław
Beskid           2-2 Skawa
Hejnał           1-0 Babia Góra
Strumień         2-1 Pomowiec
Iskra            1-1 Leskowiec
Zgoda            1-0 Unia
Przebój          1-1 Korona

Round 11 [Oct 7-8]
Korona           0-1 Żarek
Unia             3-1 Przebój
Leskowiec        5-2 Zgoda
Pomowiec         1-0 Iskra
Babia Góra       3-1 Strumień
Skawa            0-1 Hejnał
Bolesław         1-2 Beskid
Stanisławianka   3-3 Olkusz

Round 12 [Oct 14-15]
Żarek            3-1 Olkusz
Beskid           1-1 Stanisławianka
Hejnał           1-0 Bolesław
Strumień         1-3 Skawa
Iskra            1-0 Babia Góra
Zgoda            5-2 Pomowiec
Przebój          2-0 Leskowiec
Korona           2-0 Unia

Round 13 [Oct 21-22]
Unia             1-2 Żarek
Leskowiec        4-3 Korona
Pomowiec         1-1 Przebój
Babia Góra       4-0 Zgoda
Skawa            2-1 Iskra
Bolesław         4-0 Strumień
Stanisławianka   1-0 Hejnał
Olkusz           0-3 Beskid

Round 14 [Oct 28-29]
Żarek            1-4 Beskid
Hejnał           0-3 Olkusz            [wo, was 3-1]
Strumień         3-1 Stanisławianka
Iskra            1-0 Bolesław
Zgoda            4-1 Skawa
Przebój          2-0 Babia Góra
Korona           1-2 Pomowiec
Unia             5-0 Leskowiec

Round 15 [Nov 4-5]
Leskowiec        2-0 Żarek
Pomowiec         2-1 Unia
Babia Góra       1-1 Korona
Skawa            1-1 Przebój
Bolesław         2-1 Zgoda
Stanisławianka   3-1 Iskra
Olkusz           1-2 Strumień
Beskid           1-1 Hejnał

Round 16 [Nov 11-12]
Żarek            2-3 Hejnał
Beskid           3-2 Strumień
Olkusz           3-1 Iskra
Stanisławianka   5-0 Zgoda
Bolesław         3-2 Przebój
Skawa            0-0 Korona
Babia Góra       4-0 Unia
Pomowiec         2-3 Leskowiec

Round 17 [Apr 7-8]
Pomowiec         0-0 Żarek
Leskowiec        4-5 Babia Góra
Unia             2-0 Skawa
Korona           1-0 Bolesław
Przebój          2-2 Stanisławianka
Zgoda            2-1 Olkusz
Iskra            0-1 Beskid
Strumień         4-0 Hejnał

Round 18 [Apr 14]
Żarek            2-2 Strumień
Hejnał           5-1 Iskra
Beskid           3-3 Zgoda
Olkusz           1-1 Przebój
Stanisławianka   3-2 Korona
Bolesław         4-1 Unia
Skawa            1-3 Leskowiec
Babia Góra       2-1 Pomowiec

Round 19 [Apr 21-22]
Babia Góra       3-0 Żarek
Pomowiec         1-0 Skawa             [May 23]
Leskowiec        2-1 Bolesław
Unia             1-1 Stanisławianka
Korona           1-4 Olkusz            [May 23]
Przebój          0-1 Beskid
Zgoda            1-1 Hejnał
Iskra            2-2 Strumień

Round 20 [Apr 28-29]
Żarek            3-1 Iskra
Strumień         1-3 Zgoda
Hejnał           0-1 Przebój
Beskid           3-1 Korona
Olkusz           2-0 Unia
Stanisławianka   1-0 Leskowiec
Bolesław         1-0 Pomowiec
Skawa            0-2 Babia Góra

Round 21 [May 2-3]
Skawa            1-1 Żarek
Babia Góra       5-0 Bolesław
Pomowiec         1-1 Stanisławianka
Leskowiec        2-0 Olkusz
Unia             1-1 Beskid
Korona           1-1 Hejnał
Przebój          2-3 Strumień
Zgoda            0-0 Iskra

Round 22 [May 5-6]
Żarek            2-1 Zgoda
Iskra            5-2 Przebój
Strumień         6-1 Korona
Hejnał           1-0 Unia
Beskid           0-0 Leskowiec
Olkusz           1-0 Pomowiec
Stanisławianka   1-2 Babia Góra
Bolesław         3-0 Skawa

Round 23 [May 12-13]
Bolesław         0-0 Żarek
Skawa            4-1 Stanisławianka
Babia Góra       4-1 Olkusz
Pomowiec         0-0 Beskid
Leskowiec        2-0 Hejnał
Unia             1-2 Strumień
Korona           6-1 Iskra
Przebój          1-0 Zgoda

Round 24 [May 19-20]
Żarek            0-1 Przebój
Zgoda            2-1 Korona
Iskra            3-2 Unia
Strumień         1-1 Leskowiec
Hejnał           0-1 Pomowiec
Beskid           0-0 Babia Góra
Olkusz           4-1 Skawa
Stanisławianka   3-1 Bolesław

Round 25 [May 26-27]
Stanisławianka   2-1 Żarek
Bolesław         1-2 Olkusz
Skawa            0-0 Beskid
Babia Góra       2-0 Hejnał
Pomowiec         3-2 Strumień
Leskowiec        2-1 Iskra
Unia             2-0 Zgoda
Korona           3-1 Przebój

Round 26 [Jun 2-3]
Żarek            3-0 Korona
Przebój          1-0 Unia
Zgoda            4-0 Leskowiec
Iskra            2-1 Pomowiec
Strumień         1-1 Babia Góra
Hejnał           0-2 Skawa
Beskid           1-1 Bolesław
Olkusz           3-1 Stanisławianka

Round 27 [Jun 9-10]
Olkusz           1-2 Żarek
Stanisławianka   3-6 Beskid
Bolesław         1-1 Hejnał
Skawa            1-1 Strumień
Babia Góra       3-0 Iskra
Pomowiec         2-2 Zgoda
Leskowiec        1-0 Przebój
Unia             3-2 Korona

Round 28 [Jun 14]
Żarek            0-1 Unia
Korona           1-1 Leskowiec
Przebój          4-2 Pomowiec
Zgoda            1-1 Babia Góra
Iskra            7-2 Skawa
Strumień         4-1 Bolesław
Hejnał           2-0 Stanisławianka
Beskid           2-1 Olkusz

Round 29 [Jun 17]
Beskid           1-0 Żarek
Olkusz           5-2 Hejnał
Stanisławianka   2-2 Strumień
Bolesław         0-0 Iskra
Skawa            1-0 Zgoda
Babia Góra       3-2 Przebój
Pomowiec         2-1 Korona
Leskowiec        1-1 Unia

Round 30 [Jun 24]
Żarek            2-0 Leskowiec
Unia             0-1 Pomowiec
Korona           1-2 Babia Góra
Przebój          1-1 Skawa
Zgoda            3-0 Bolesław
Iskra            4-2 Stanisławianka
Strumień         2-1 Olkusz
Hejnał           4-2 Beskid

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

LIGA OKRĘGOWA - 2001/2002

1.  Przebój Wolbrom 30 66 0 0 0 68-18                            
2.  Janina Libiąż 30 58 0 0 0 63-35                            
3.  KS Olkusz 30 57 0 0 0 61-33                            
4.  Strumień Polanka Wielka 30 45 0 0 0 39-42                            
5.  Zgoda Malec 30 42 0 0 0 46-46                            
6.  Hejnał Kęty 30 41 0 0 0 42-36                            
7.  Żarek Barwałd Górny 30 40 0 0 0 53-39                            
8.  Bolesław Bukowno 30 40 0 0 0 48-43                            
9.  Iskra Klecza Dolna 30 40 0 0 0 45-43                            
10.  Leskowiec Rzyki 30 40 0 0 0 48-49                            
11.  Skawa Wadowice 30 40 0 0 0 41-42                            
12.  Stanisławianka Stanisław Dolny 30 39 0 0 0 52-67                            
13.  Soła Oświęcim 30 39 0 0 0 43-65                            
14.  Relaks Wysoka 30 33 0 0 0 47-54                            
15.  Pomowiec Jawiszowice 30 26 0 0 0 32-71                            
16.  Wolanka Wola Filipowska 30 17 0 0 0 22-67

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA OKRĘGOWA - 2002/2003

1.  Skawa Wadowice 30 62 19 5 6 70-39 12 2 1 37-13 7 3 5 33-26            
2.  Bolesław Bukowno 30 60 18 6 6 57-38 10 2 3 31-20 8 4 3 26-18            
3.  Janina Libiąż 30 59 17 8 5 70-34 11 3 1 41-11 6 5 4 29-23            
4.  Iskra Klecza Dolna 30 57 17 6 7 47-30 12 2 1 33-15 5 4 6 14-15            
5.  Błyskawica Marcówka 30 51 15 6 9 55-32 8 4 3 26-11 7 2 6 29-21            
6.  Zgoda Malec 30 48 13 9 8 47-43 9 3 3 30-17 4 6 5 17-26            
7.  Hejnał Kęty 30 39 11 6 13 45-46 6 4 5 26-20 5 2 8 19-26 4 9 3 0 1 9-7
8.  Żarek Barwałd Górny 30 39 10 9 11 40-45 8 5 2 26-16 2 4 9 14-29 4 5 1 2 1 8-6
9.  Beskidy Andrychów 30 39 11 6 13 43-49 8 3 4 23-15 3 3 9 20-34 4 2 0 2 2 3-7
10.  Strumień Polanka Wielka 30 37 9 10 11 36-39 6 5 4 24-21 3 5 7 12-18 4 7 2 1 1 7-5
11.  KS Chełmek 30 37 11 4 15 46-54 9 2 4 27-17 2 2 11 19-37 4 6 2 0 2 7-9
12.  KS Olkusz 30 37 10 7 13 41-39 6 3 6 24-17 4 4 7 17-22 4 4 1 1 2 6-6
13.  Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 30 30 7 9 14 33-45 4 5 6 15-20 3 4 8 18-25            
14.  Soła Oświęcim 30 29 8 5 17 35-62 5 4 6 22-26 3 1 11 13-36            
15.  Leskowiec Rzyki 30 22 5 7 18 24-59 3 5 7 15-27 2 2 11 9-32            
16.  Ruch Młoszowa 30 20 5 5 20 39-74 5 2 8 25-37 0 3 12

14-37
 

 

Wyniki

 

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia
Leskowiec Rzyki 2-1 KS Olkusz  
KS Chełmek 2-1 Soła Oświęcim  
Skawa Wadowice 1-2 Janina Libiąż 21 sierpnia
Błyskawica Marcówka 0-0 Żarek Barwałd Górny  
Bolesław Bukowno 1-0 Strumień Polanka Wielka  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-0 Iskra Klecza Dolna  
Beskidy Andrychów 1-3 Hejnał Kęty  
Ruch Młoszowa 2-1 Zgoda Malec  

 

 

 Kolejka 2 - 10-11 sierpnia
KS Olkusz 0-1 Zgoda Malec  
Hejnał Kęty 2-1 Ruch Młoszowa  
Iskra Klecza Dolna 3-2 Beskidy Andrychów  
Strumień Polanka Wielka 1-3 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Żarek Barwałd Górny 3-3 Bolesław Bukowno  
Janina Libiąż 3-0 Błyskawica Marcówka  
Soła Oświęcim 1-4 Skawa Wadowice  
Leskowiec Rzyki 1-1 KS Chełmek  

 

 

 Kolejka 3 - 14 sierpnia
KS Chełmek 1-4 KS Olkusz  
Skawa Wadowice 5-0 Leskowiec Rzyki  
Błyskawica Marcówka 5-0 Soła Oświęcim  
Bolesław Bukowno 3-2 Janina Libiąż  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-2 Żarek Barwałd Górny  
Beskidy Andrychów 3-1 Strumień Polanka Wielka  
Ruch Młoszowa 1-1 Iskra Klecza Dolna  
Zgoda Malec 0-2 Hejnał Kęty  

 

 

 Kolejka 4 - 17-18 sierpnia
KS Olkusz 0-1 Hejnał Kęty  
Iskra Klecza Dolna 1-1 Zgoda Malec  
Strumień Polanka Wielka 1-1 Ruch Młoszowa  
Żarek Barwałd Górny 1-1 Beskidy Andrychów  
Janina Libiąż 3-3 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Soła Oświęcim 1-3 Bolesław Bukowno  
Leskowiec Rzyki 2-5 Błyskawica Marcówka  
KS Chełmek 2-2 Skawa Wadowice  

 

 

 Kolejka 5 - 24-25 sierpnia
Skawa Wadowice 0-0 KS Olkusz  
Błyskawica Marcówka 3-1 KS Chełmek  
Bolesław Bukowno 0-0 Leskowiec Rzyki  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 2-0 Soła Oświęcim  
Ruch Młoszowa 1-3 Żarek Barwałd Górny  
Zgoda Malec 0-0 Strumień Polanka Wielka  
Hejnał Kęty 3-4 Iskra Klecza Dolna  
Janina Libiąż 6-2 Beskidy Andrychów  

 

 

 Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września
KS Olkusz 0-0 Iskra Klecza Dolna  
Strumień Polanka Wielka 1-1 Hejnał Kęty  
Żarek Barwałd Górny 0-0 Zgoda Malec  
Janina Libiąż 4-1 Ruch Młoszowa  
Soła Oświęcim 1-1 Beskidy Andrychów  
Leskowiec Rzyki 0-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
KS Chełmek 3-1 Bolesław Bukowno  
Skawa Wadowice 1-0 Błyskawica Marcówka  

 

 

 Kolejka 7 - 7-8 września
Błyskawica Marcówka 1-2 KS Olkusz  
Bolesław Bukowno 2-1 Skawa Wadowice  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-0 KS Chełmek  
Beskidy Andrychów 1-1 Leskowiec Rzyki  
Ruch Młoszowa 1-2 Soła Oświęcim  
Zgoda Malec 2-3 Janina Libiąż  
Hejnał Kęty 2-1 Żarek Barwałd Górny  
Iskra Klecza Dolna 1-1 Strumień Polanka Wielka  

 

 

 Kolejka 8 - 11 września
KS Olkusz 1-1 Strumień Polanka Wielka  
Żarek Barwałd Górny 1-0 Iskra Klecza Dolna  
Janina Libiąż 2-0 Hejnał Kęty  
Soła Oświęcim 1-2 Zgoda Malec  
Leskowiec Rzyki 2-2 Ruch Młoszowa  
KS Chełmek 1-0 Beskidy Andrychów  
Skawa Wadowice 3-2 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Błyskawica Marcówka 0-0 Bolesław Bukowno  

 

 

 Kolejka 9 - 14-15 września
Bolesław Bukowno 0-3 KS Olkusz  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-6 Błyskawica Marcówka  
Beskidy Andrychów 1-0 Skawa Wadowice  
Ruch Młoszowa 2-1 KS Chełmek  
Zgoda Malec 2-0 Leskowiec Rzyki  
Hejnał Kęty 5-1 Soła Oświęcim  
Iskra Klecza Dolna 3-1 Janina Libiąż  
Strumień Polanka Wielka 2-1 Żarek Barwałd Górny  

 

 

 Kolejka 10 - 21-22 września
KS Olkusz 1-1 Żarek Barwałd Górny  
Janina Libiąż 2-1 Strumień Polanka Wielka  
Soła Oświęcim 0-0 Iskra Klecza Dolna  
Leskowiec Rzyki 1-0 Hejnał Kęty  
KS Chełmek 1-3 Zgoda Malec  
Skawa Wadowice 3-0 Ruch Młoszowa  
Błyskawica Marcówka 3-1 Beskidy Andrychów  
Bolesław Bukowno 1-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  

 

 

 Kolejka 11 - 28-29 września
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-1 KS Olkusz  
Beskidy Andrychów 2-1 Bolesław Bukowno  
Ruch Młoszowa 1-6 Błyskawica Marcówka  
Zgoda Malec 3-3 Skawa Wadowice  
Hejnał Kęty 4-2 KS Chełmek  
Iskra Klecza Dolna 3-0 Leskowiec Rzyki  
Strumień Polanka Wielka 2-0 Soła Oświęcim  
Żarek Barwałd Górny 3-2 Janina Libiąż  

 

 

 Kolejka 12 - 5-6 października
KS Olkusz 1-2 Janina Libiąż  
Soła Oświęcim 4-1 Żarek Barwałd Górny  
Leskowiec Rzyki 0-1 Strumień Polanka Wielka  
KS Chełmek 0-1 Iskra Klecza Dolna  
Skawa Wadowice 4-3 Hejnał Kęty  
Błyskawica Marcówka 5-0 Zgoda Malec  
Bolesław Bukowno 2-1 Ruch Młoszowa  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-1 Beskidy Andrychów  

 

 

 Kolejka 13 - 12-13 października
Beskidy Andrychów 0-1 KS Olkusz  
Ruch Młoszowa 1-5 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Zgoda Malec 1-2 Bolesław Bukowno  
Hejnał Kęty 1-1 Błyskawica Marcówka  
Iskra Klecza Dolna 3-2 Skawa Wadowice  
Strumień Polanka Wielka 3-1 KS Chełmek  
Żarek Barwałd Górny 1-0 Leskowiec Rzyki  
Janina Libiąż 3-0 Soła Oświęcim  

 

 

 Kolejka 14 - 19-20 października
KS Olkusz 3-0 Soła Oświęcim  
Leskowiec Rzyki 0-4 Janina Libiąż  
KS Chełmek 5-0 Żarek Barwałd Górny  
Skawa Wadowice 2-0 Strumień Polanka Wielka  
Błyskawica Marcówka 1-2 Iskra Klecza Dolna  
Bolesław Bukowno 2-0 Hejnał Kęty  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-1 Zgoda Malec  
Beskidy Andrychów 2-0 Ruch Młoszowa  

 

 

 Kolejka 15 - 26-27 października
Ruch Młoszowa 2-1 KS Olkusz  
Zgoda Malec 3-1 Beskidy Andrychów  
Hejnał Kęty 0-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Iskra Klecza Dolna 1-3 Bolesław Bukowno  
Strumień Polanka Wielka 4-2 Błyskawica Marcówka  
Żarek Barwałd Górny 2-1 Skawa Wadowice  
Janina Libiąż 4-1 KS Chełmek  
Soła Oświęcim 1-2 Leskowiec Rzyki  

 

 

 Kolejka 16 - 2-3 listopada
KS Olkusz 5-2 Leskowiec Rzyki  
Soła Oświęcim 4-3 KS Chełmek  
Janina Libiąż 4-0 Skawa Wadowice  
Żarek Barwałd Górny 0-2 Błyskawica Marcówka  
Strumień Polanka Wielka 1-1 Bolesław Bukowno  
Iskra Klecza Dolna 2-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Hejnał Kęty 2-0 Beskidy Andrychów  
Zgoda Malec 4-2 Ruch Młoszowa  

 

 

 Kolejka 17 - 5-6 kwietnia
Zgoda Malec 2-0 KS Olkusz  
Ruch Młoszowa 2-3 Hejnał Kęty  
Beskidy Andrychów 1-0 Iskra Klecza Dolna  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-1 Strumień Polanka Wielka  
Bolesław Bukowno 2-2 Żarek Barwałd Górny  
Błyskawica Marcówka 1-1 Janina Libiąż  
Skawa Wadowice 1-0 Soła Oświęcim  
KS Chełmek 2-0 Leskowiec Rzyki  

 

 

 Kolejka 18 - 12-13 kwietnia
KS Olkusz 1-2 KS Chełmek  
Leskowiec Rzyki 1-4 Skawa Wadowice  
Soła Oświęcim 1-3 Błyskawica Marcówka  
Janina Libiąż 1-2 Bolesław Bukowno  
Żarek Barwałd Górny 2-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Strumień Polanka Wielka 1-3 Beskidy Andrychów  
Iskra Klecza Dolna 1-0 Ruch Młoszowa  
Hejnał Kęty 0-1 Zgoda Malec  

 

 

 Kolejka 19 - 19 kwietnia
Hejnał Kęty 1-0 KS Olkusz  
Zgoda Malec 2-1 Iskra Klecza Dolna  
Ruch Młoszowa 1-3 Strumień Polanka Wielka  
Beskidy Andrychów 1-1 Żarek Barwałd Górny  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-1 Janina Libiąż  
Bolesław Bukowno 0-3 Soła Oświęcim  
Błyskawica Marcówka 2-0 Leskowiec Rzyki  
Skawa Wadowice 2-0 KS Chełmek  

 

 

 Kolejka 20 - 26-27 kwietnia
Beskidy Andrychów 1-2 Janina Libiąż  
KS Olkusz 0-2 Skawa Wadowice  
KS Chełmek 0-1 Błyskawica Marcówka  
Leskowiec Rzyki 0-2 Bolesław Bukowno  
Soła Oświęcim 3-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Żarek Barwałd Górny 1-1 Ruch Młoszowa  
Strumień Polanka Wielka 0-0 Zgoda Malec  
Iskra Klecza Dolna 3-1 Hejnał Kęty  

 

 

 Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja
Iskra Klecza Dolna 4-2 KS Olkusz  
Hejnał Kęty 1-2 Strumień Polanka Wielka  
Zgoda Malec 2-0 Żarek Barwałd Górny  
Ruch Młoszowa 2-2 Janina Libiąż  
Beskidy Andrychów 0-1 Soła Oświęcim  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-0 Leskowiec Rzyki  
Bolesław Bukowno 5-3 KS Chełmek  
Błyskawica Marcówka 0-3 Skawa Wadowice  

 

 

 Kolejka 22 - 3-4 maja
KS Olkusz 2-0 Błyskawica Marcówka  
Skawa Wadowice 1-1 Bolesław Bukowno  
KS Chełmek 1-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Leskowiec Rzyki 1-1 Beskidy Andrychów  
Soła Oświęcim 2-1 Ruch Młoszowa  
Janina Libiąż 1-1 Zgoda Malec  
Żarek Barwałd Górny 5-2 Hejnał Kęty 7 maja
Strumień Polanka Wielka 0-3 Iskra Klecza Dolna  

 

 

 Kolejka 23 - 10-11 maja
Strumień Polanka Wielka 2-0 KS Olkusz  
Iskra Klecza Dolna 1-0 Żarek Barwałd Górny  
Hejnał Kęty 2-2 Janina Libiąż  
Zgoda Malec 2-1 Soła Oświęcim  
Ruch Młoszowa 3-2 Leskowiec Rzyki  
Beskidy Andrychów 2-1 KS Chełmek  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 2-3 Skawa Wadowice  
Bolesław Bukowno 0-1 Błyskawica Marcówka  

 

 

 Kolejka 24 - 17-18 maja
KS Olkusz 0-1 Bolesław Bukowno  
Błyskawica Marcówka 1-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Skawa Wadowice 3-2 Beskidy Andrychów  
KS Chełmek 3-2 Ruch Młoszowa  
Leskowiec Rzyki 0-0 Zgoda Malec  
Soła Oświęcim 2-1 Hejnał Kęty  
Janina Libiąż 0-0 Iskra Klecza Dolna  
Żarek Barwałd Górny 1-0 Strumień Polanka Wielka  

 

 

 Kolejka 25 - 24-25 maja
Żarek Barwałd Górny 1-1 KS Olkusz  
Strumień Polanka Wielka 2-2 Janina Libiąż  
Iskra Klecza Dolna 3-1 Soła Oświęcim  
Hejnał Kęty 1-2 Leskowiec Rzyki  
Zgoda Malec 3-1 KS Chełmek  
Ruch Młoszowa 3-4 Skawa Wadowice  
Beskidy Andrychów 2-2 Błyskawica Marcówka  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 0-2 Bolesław Bukowno  

 

 Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca
KS Olkusz 3-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Bolesław Bukowno 5-1 Beskidy Andrychów  
Błyskawica Marcówka 3-1 Ruch Młoszowa  
Skawa Wadowice 5-2 Zgoda Malec  
KS Chełmek 2-0 Hejnał Kęty  
Leskowiec Rzyki 1-2 Iskra Klecza Dolna  
Soła Oświęcim 0-0 Strumień Polanka Wielka  
Janina Libiąż 2-0 Żarek Barwałd Górny  

 

 

 Kolejka 27 - 7-8 czerwca
Janina Libiąż 4-0 KS Olkusz  
Żarek Barwałd Górny 5-1 Soła Oświęcim  
Strumień Polanka Wielka 3-0 Leskowiec Rzyki  
Iskra Klecza Dolna 3-1 KS Chełmek  
Hejnał Kęty 1-1 Skawa Wadowice  
Zgoda Malec 3-0 Błyskawica Marcówka  
Ruch Młoszowa 3-2 Bolesław Bukowno  
Beskidy Andrychów 3-0 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
(wo)
na boisku 0-1

 

 

 Kolejka 28 - 14-15 czerwca
KS Olkusz 4-3 Beskidy Andrychów  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 4-0 Ruch Młoszowa  
Bolesław Bukowno 6-3 Zgoda Malec 13 czerwca
Błyskawica Marcówka 0-0 Hejnał Kęty  
Skawa Wadowice 2-0 Iskra Klecza Dolna  
KS Chełmek 3-1 Strumień Polanka Wielka  
Leskowiec Rzyki 2-1 Żarek Barwałd Górny  
Soła Oświęcim 0-3 Janina Libiąż  

 

 

 Kolejka 29 - 18 czerwca
Soła Oświęcim 1-1 KS Olkusz  
Janina Libiąż 2-0 Leskowiec Rzyki  
Żarek Barwałd Górny 0-1 KS Chełmek  
Strumień Polanka Wielka 1-3 Skawa Wadowice  
Iskra Klecza Dolna 1-0 Błyskawica Marcówka  
Hejnał Kęty 1-2 Bolesław Bukowno  
Zgoda Malec 1-1 Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka  
Ruch Młoszowa 0-1

Beskidy Andrychów

 

 

 

 Kolejka 30 - 21 czerwca

KS Olkusz 3-1 Ruch Młoszowa  
Beskidy Andrychów 3-1 Zgoda Malec  
Iskra/Unia Oświęcim-Brzezinka 1-2 Hejnał Kęty  
Bolesław Bukowno 2-0 Iskra Klecza Dolna  
Błyskawica Marcówka 1-0 Strumień Polanka Wielka  
Skawa Wadowice 4-1 Żarek Barwałd Górny  
KS Chełmek 1-0 Janina Libiąż  
Leskowiec Rzyki 2-2 Soła Oświęcim

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.