AMATOR Babica - LESKOWIEC RZYKI 1-3

Aktualności

Odpadliśmy w pierwszej rundzie!!!

• autor: Przemek, 2011-07-24 10:09

Mecz pierwszej rundy Pucharu Polski miał się odbyć 24 lipca 2011 ,ale został przeniesiony na 23 lipca 2011. Nie było Wojciecha Balona który leczy jeszcze swój uraz kostki. Leskowiec przystąpił w pomieszanych składach z "PIERWSZEJ" i "DRUGIEJ" drużyny. Nasza ekipa przystąpiła do tego spotkania bardzo zmotywowana i chciała bardzo wygrać ten mecz. Niestety zabrakło szczęścia.

R
ELACJA W ROZWINIĘCIU...

16:35 - nasi się rozgrzewają. Goście także.

17:00 - obie ekipy wychodzą na boisko. Przywitanie kapitanów i losowanie stron.

17:02 - Gwizdek sędziego.

1' - Po faulu na Michale Kowala mamy rzut wolny dobrze. Piłkę wrzuca Paweł Zieliński.

3' - Groźna wrzutka w nasze pole karne lecz nasza obrona czujna.

5' - Pierwszy groźny strzał z dystansu Michała Kowali lecz nad bramką.

7' - Rzut wolny wykonuje Michał Kowala lecz nad bramką.

9' - Michał Kowala próbuje swoich sił z dystansu lecz obok bramki.

10' - Krzysztof Kraus I próbuje swoich sił lecz wysoko nad bramką.

12' - Ostry faul na Pawle Ryczek.

13' - Groźna akcja gości. Dośrodkowanie z lewej strony lecz Leskowiec ma szczęście i nikt nie dobija piłki.

15' - Strzał z rzutu wolnego z 30 metrów lecz bardzo niecelny.

17' - Pewnie w naszej obronie pilnują nasi obrońcy.

19' - Groźnie w naszym polu karnym. Po wrzutce z rzutu wolnego Krzysztof Bogacz dotyka piłkę palcami ta odbija się od słupka i gracz Roczyn dobija główką ,ale Krzysztof Bogacz pewnie łapie piłkę.

20' - Dobra wrzutka Tomasza Pękali lecz nie ma kto skończyć.

22' - Pewnie w obronie Marcin Misiek i Paweł Zieliński.

25' - Źle wykonany rzut wolny. Michał Kowala za mocno wypuszcza piłkę i Marcin Misiek nie dobiega do niej i tracimy piłkę.

27' - Pewnie ratuje piłkę Paweł Zieliński.

28' - Z pół przewrotki próbuje Paweł Kołodziejczyk lecz bramkarz broni.

29' - Mocny strzał zawodnika Roczyn z dystansu. Nikt nie blokuje strzału na bramkę Krzysztofa Bogacza. Futbolówka po koźle wpada do bramki naszego bramkarza. PRZEGRYWAMY 0-1.

31' - Roczyny ciągle atakują. Po groźnej wrzutce i dobrej główce zawodnika gości Krzysztof Bogacz pewnie broni.

32' - Kolejna dobra wrzutka Tomka Pękali ,ale ciągle brakuje wykończenia.

33' - Pewnie 'sam na sam' wychodzi Krzysztof Bogacz.

36' - Ostry faul na Krzysztofie Kraus I i zawodnik przyjezdnych ogląda "żółty kartonik".

37' - Michał Kowala podaje na 8 metr Pawłowi Kołodziejczykowi i ten strzela obok bramki.

38' - Ten sam duet. Piłkę przejmuje Michał Kowala i strzela z boku "szesnastki" piłka odbija się od słupka i Paweł Kołodziejczyk strzela z 5 metrów i mamy remis 1-1.

40' - Pewnie z bramki wychodzi Krzysztof Bogacz..

42' - Przerwa w grze ,ponieważ w starciu "1na1" zawodnik Roczyn rozwalił "Łuk brwiowy"

44' - Kapitalną interwencją popisał się nasz golkiper. Mocny strzał z rzutu wolnego pod poprzeczkę i Krzysztof Bogacz paruje piłkę na rzut rożny i ratuje naszą ekipę od utraty bramki.

45+3' - Paweł Ryczek strzela lecz bardzo słabo i bramkarz gości łatwo łapie piłkę.

45+3' - Dobrze w obronie Robert Pindel.

45+3' - SĘDZIA KOŃCZY PIERWSZĄ POŁOWĘ. DO PRZERWY REMISUJEMY 1-1

46' - Sędzia rozpoczyna DRUGĄ POŁOWĘ.

48' - Mocny strzał Pawła Kołodziejczyka lecz bramkarz gości wybija piłkę przed siebie lecz już nikt nie dobija.

49' - Nasz kapitan próbuje lecz niestety niecelnie.

49' - Ponownie 'sam na sam' wychodzi Krzysztof Bogacz i ostro fauluje zawodnika Roczyn robiąc rzut karny. Dostaje też "żółtą kartkę".

49' - Zawodnik Roczyn wykorzystuje "jedenastkę" i przegrywamy 1-2. Krzysztof Bogacz był bliski obrony lecz zabrakło szczęścia.

50' - Rozpoczynamy piłkę dostaje Tomasz Pękala. Po szarży wywalcza rzut karny nabijając rękę graczowi Roczyn.
Do "JEDENASTKI" podszedł Michał Kowala. Niestety rzut karny obronił bramkarz Roczyn.

53' - Mamy pierwszą zmianę: schodzi  Robert Pindel ,wchodzi  Dawid Kowala.

54' - Ponownie próbuje Tomasz Pękala lecz bramkarz gości broni.

55' - Leskowiec cały czas próbuje. Lecz niecelnie lub broni bramkarz.

57' - Udało się! Marcin Misiek pięknie strzela z 35 metrów, futbolówka odbija się od słupka i Paweł Kołodziejczyk ponownie jest w odpowiednim miejscu dobija piłkę do bramki. Znowu mamy remis 2-2.

60' - Dawid Kowala pewnie wraca i odbiera piłkę napastnikowi Roczyn.

62' - Kolejny rzut wolny dla Leskowca. Marcin Misiek niestety bardzo niecelnie.

65' - Nasi zawodnicy ciągle próbują.

67' - Rzut wolny dla Roczyn. Gracz gości wrzuca piłkę w nasze pole karne i w zamieszaniu niepilnowany napastnik przyjezdnych pakuje główką piłkę w siatce Krzysztofa Bogacza. PRZEGRYWAMY 2-3.

67' - Pewnie zatrzymuje napastnika gości Paweł Zieliński.

68' - Zmiana: schodzi  Tomasz Pękala ,wchodzi  Michał Bizoń.

69' - Z rzutu wolnego próbuje Paweł Kołodziejczyk i bramkarz gości z trudem broni.

70' - Kolejny raz ratuje nas szczęście. Napastnik gości zagrywa po ziemi piłkę na 5 metr lecz drugi napastnik Roczyn "majta się" i piłka wychodzi na aut.

71' - "sam na sam" wychodzi Krzysztof Kraus I i strzela w nogi bramkarza gości. Piłka odbija się od bramkarza Roczyn ponownie dostaje ją Krzysztof Kraus I i pakuje ją do bramce. PONOWNIE DZISIAJ REMISUJEMY 3-3.

73' - Groźne strzały oddają Kołodziejczyk Paweł, Kraus Krzysztof I, Marcin Misiek.

75' - Zmiana: schodzi  Artur Gibas ,wchodzi  Zbigniew Cibor.

79' - Bardzo mocny, precyzyjny strzał oddaje gracz gości i Krzysztof Bogacz broni z trudnościami.

81' - Obie ekipy próbują z kontr.

82' - Znakomita okazję na 8metrze ma Zbigniew Cibor ,ale strzela obok bramki.

83' -  "Sam na sam" wychodzi Krzysztof Bogacz. Kibice byli pewni że już po meczu lecz nasz bramkarz pokazał na co go stać i wybronił piłkę nogami.

84' - Tracimy kolejną bramkę. Zawodnik Roczyn dostaje piłkę na 20 metr. Dawid Kowala jest za daleko, nie zdążą wrócić i napastnik przyjezdnych lewą nogą pakuje piłkę w naszej bramce nie dając żądnych szans Krzysztofowi Bogaczowi. TRACIMY REMIS I PRZEGRYWAMY 3-4.

86' - Nasi cały czas próbują bez żadnych efektów.

87' - Zmiana: schodzi  Michał Kowala ,wchodzi  Krzysztof Kowaliczek.

90' - Arbiter kończy spotkanie.

Po przegranym meczu w PIERWSZEJ RUNDZIE PUCHARU POLSKI z Roczynami odpadamy.

LKS Leskowiec Rzyki II - LKS Stalmark Burza Roczyny 3:4

Gole: 2 Paweł Kołodziejczyk, Krzysztof Kraus I.

Skład: Krzysztof Bogacz - Paweł Zieliński, Tomasz Łysoń, Robert Pindel(53'Dawid Kowala), Artur Gibas(75'Zbigniew Cibor) - Tomasz Pękala(68'Michał Bizoń), Marcin Misiek(c), Paweł Ryczek - Krzysztof Kraus I, Michał Kowala(87'Krzysztof Kowaliczek), Paweł Kołodziejczyk.

Rezerwa: Kamil Bury, Dawid Kowala, Krzysztof Kowaliczek, Michał Bizoń, Zbigniew Cibor.

Trener: Ireneusz Rajda.

Kierownik: Ireneusz Hatala.