Mecz z Halniakiem

Aktualności

Brzeźnica pokonana!!!

• autor: Przemek, 2012-04-22 19:01

W niedzielne pochmurne popołudnie nasza drużyna z Rzyk udowodniła swoim kibicom na co ich stać. Zawitała do nas drużyna z Brzeźnicy którą pokonaliśmy 9-2 (2-1). Dariusz Żydek pokazał na co go stać w 15 minut zdobył 3 bramki, zrobił rzut karny i został bohaterem meczu. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W DALSZYCH KOLEJKACH!!! Relacja w rozwinięciu...

16:04 - sędzia wyprowadza zawodników na boisko w Rzykach.

16:05 - pierwszy gwizdek sędziego.

2' - Pierwsza próba Marcina Miśka z 5-metrów obok bramki.

3' - Tym razem przy piłce Wojciech Balon po dośrodkowaniu piłka minimalnie nad poprzeczką.

6' - Swoich sił spróbował Łukasz Kowala lecz futbolówka obok bramki.

7' - Pierwsza akcja gości. Po dośrodkowaniu piłka daleko od bramki strzeżonej przez Krzysztofa Bogacza.

9' - Kolejna akcja wyprowadzona przez naszego kapitana. Marcin Misiek podaje na 5-metr do Pawła Kołodziejczyka ,a Paweł uderza nad bramką.

11' - Piłka po dośrodkowaniu Andrzeja Cibora ląduje za bramka.

13' - Kontr atak drużyny z Brzeźnicy lecz strzał niecelny.

15' - Faul na naszym kapitanie. Po wykonaniu wolnego przesuwamy się o 10-metrów i mamy 2 rzut wolny. Wykonał go Wojciech Balon lecz niecelnie.

17' - Kontrę przeprowadzają goście. Piłka wlatuje do 16-nastki Krzysztofa Bogacza. Nasz golkiper odbił piłkę lecz położył się na nią na linii 16-metra. Sędzia boczny uniósł chorągiewkę,a sędzia główny podyktował rzut wolny z 17-metra. Zawodnik Brzeźnicy po strzale nad murem umieścił piłkę w siatce. PRZEGRYWAMY 0-1.

19' - Zaraz po rozpoczęciu wchodzimy z piłką w pole karne gości i obrońca Brzeźnicy zagrywa futbolówkę ręka. Arbiter prowadzący spotkanie wskazuje na wapno i z 11-metra bramkę na 1-1 z karnego strzela Zbigniew Cibor. Remis 1-1

21' - Rzut rożny dla naszej ekipy lecz niecelny i ponowne dośrodkowanie tak samo niecelne.

23' - Kolejny rzut rożny lecz nasz kapitan Marcin Misiek głową obok bramki.

26' - Akcja Balon i Misiek. Wojciech Balon dostaje podanie od naszych obrońców i ciągnie ja pod pole karne gości. Wrzuca futbolówkę w pole karne, piłkę przejmuje Marcin Misiek i po chwili uderza ,a piłka po odbiciach wpada do bramki gości. PROWADZIMY 2-1.

28' - Kolejny raz piłkę zagrywa ręką zawodnik Brzeźnicy. Do rzutu wolnego podchodzi Wojciech Balon lecz uderza nad bramką.

30' - Rzut rożny ma ekipa gości. Piłka wysoko nad bramka Krzysztofa Bogacza.

32' - Groźna wrzutka pod poprzeczkę naszego zespołu lecz bramkarz Brzeźnicy broni.

36' - Przewrotką piłkę uderza Andrzej Cibor lecz minimalnie obok bramki.

39' - Za faul na zawodniku gości nasz obrońca Tomasz Łysoń ogląda żółty kartonik.

42' - Kolejną groźną akcje przeprowadza Leskowiec. Tym razem piłkę dostaje Łukasz Kowala lecz po strzale bramkarz broni nogami.

45' - Sędzia kończy pierwszą połowę. PROWADZIMY 2-1 (Zbigniew Cibor - karny, Marcin Misiek)

46' - Pierwszy celny strzał na bramkę w drugiej połowie oddaje Wojciech Balon i bramkarz broni.

48' - Długo na kolejną bramkę nasi zawodnicy nie kazali nam czekać. Po faulu na naszym zawodniku mamy rzut wolny. Wykonawca rzutu wolnego jest Michał Kowala (który zalicza asystę) piłkę przejmuje Paweł Kołodziejczyk i strzela bramkę na 3-1.

51' - Piękną wrzutką popisuje się Wojciech Balon lecz piłka zatrzymuje się w błocie i bramkarz łapie piłkę do swoich rękawic.

55' - Z zaskoczenia próbuje Andrzej Cibor lecz piłka minimalnie obok słupka.

57' - Kolejny raz Andrzej Cibor lecz brakarz broni nogami.

60'-64' - Gra toczy się na środku boiska.

65' - Dobrą wrzutką popisuje się Andrzej Cibor lecz piłka odbija się od kolana Pawła Kołodziejczyka i ląduje za boiskiem.

67' - Rzut wolny wykonuje Michał Kowala. Niestety z piłką mija się nasz kapitan Marcin Misiek i futbolówkę łapie bramkarz gości.

69' - Z bramki  do lecącej w górze piłki wychodzi nasz bramkarz Krzysztof Bogacz na okolice 30-metra. Po przelobowaniu go zawodnik gości przyjmuje piłkę i strzela bramkę na 3-2.

70' - Dobrym strzałem popisuje się Łukasz Kowala lecz broni bramkarz.

71' - Marcin Misiek ma piłkę na 17 metrze.

72' - Andrzej Cibor przejmuje piłkę, przedziera się przez boisko i z okolic 25-metra strzela bramkę 4-2.

75' - zmiana: schodzi Przemysław Kowala ,wchodzi Dariusz Żydek.

76' - Po rzucie rożnym Michała Kowali, Wojciech Balon główką obok bramki.

77' - Podanie od Michała Kowali otrzymuje świeży zawodnik Dariusz Żydek i pięknym strzałem po długim rogu, po ziemi STRZELA BRAMKĘ NA 5-2. To jego drugi gol w tym sezonie!

77' - Tym razem swoich sił z okolic 40-metrów próbuje Michał Kowala lecz futbolówka obok bramki.

79' - zmiana: schodzi Andrzej Cibor ,wchodzi Krzysztof Kraus I.

80' - Kolejny raz Dariusz Żydek przy piłce. Nasz zawodnik oddaje drugi strzał w tym spotkaniu i bramkarz gości broni końcówkami palców.

82' - Kolejną okazję na podwyższenie wyniku ma nasza ekipa. Łukasz Kowala oddaje strzał ,bramkarz Brzeźnicy rzuca się odbija piłkę na 5-metr gdzie znajduje się Paweł Kołodziejczyk ten strzela wprost w nogi bramkarza i bramkarz gości wybija na aut.

83' - Do piłki dochodzi Dariusz Żydek. Nasz zawodnik wbiega w pole karne i zostaje brutalnie faulowany. Sędzia pokazuje na 11-metr i kolejny raz do piłki podchodzi Zbigniew Cibor i pewnie wykonuje rzut karny na 6-2.

84' - zmiana: schodzi: Łukasz Kowala ,wchodzi: Robert Pindel.

85' - zmiana: schodzi: Paweł Zieliński ,wchodzi: Krzysztof Kowaliczek.

87' - Kolejną swoja bramkę strzela Dariusz Żydek. Nasz zawodnik przejął futbolówkę na naszej połowie. Wbiegł z nią na połowę gości i z okolic 25-metra pięknym strzałem obok bramki zmusza bramkarza Brzeźnicy do wyciągnięcia piłki z siatki. PROWADZIMY 7-2.

88' - Nasza ekipa ma rzut wolny. Do piłki w okolicach 20-metra z boku boiska odchodzi Michał Kowala. Po gwizdku sędziego Michał Kowala uderza po długim rogu w samo okienko i mamy kolejną bramkę.PROWADZIMY 8-2.

89'- Zaraz po rozpoczęciu piłkę przejmują nasi zawodnicy. Futbolówkę dostaje Wojciech Balon. Podanie otrzymuje niepilnowany Dariusz Żydek i strzela w tym spotkaniu TRZECIĄ- BRAMKĘ co daje mu hat-tricka. PROWADZIMY 9-2.

90' - Po tej bramce sędzia kończy to spotkanie.

Wygrywamy to spotkanie 9-2 z czego bardzo się cieszymy. Naszym zawodnikom dziękujemy za wspaniałe widowisko i dużo bramek.

Trener: Ireneusz Rajda.

Kierownik: Ireneusz Hatala oraz Piotr Zawadzki.

Skład: Krzysztof Bogacz -Tomasz Łysoń, Zbigniew Cibor, Paweł Zieliński(85' Krzysztof Kowaliczek), Przemysław Kowala(75' Dariusz Żydek) - Michał Kowala, Marcin Misiek(c), Łukasz Kowala(84' Robert Pindel), Wojciech Balon, - Andrzej Cibor(79' Krzysztof KrausI), Paweł Kołodziejczyk.

Ławka rezerwowych: Janusz Bury, Robert Pindel, Krzysztof Kowaliczek, Dariusz Żydek, Krzysztof Kraus I.