Mecz z Brzeźnicą

Aktualności

Pokazali rzycki charakter...

• autor: Przemek, 2012-05-13 20:56

W niedzielne popołudnie 13 maja 2012 na naszym boisku o godzinie 17:00 odbyły się derby gminy Andrychów. Na nasze boisko przyjechała drużyna z Targanic. Chodź pogoda nie była zbyt słoneczna to okołu 300 widzów zaciągło na nasze boisko to spotkanie. Po raz pierwszy w tym sezonie Halniak Targanice stracił pierwsze punkty. Nasza drużyna przeważała ,ale to po kontrze i faulu naszego kapitana Marcina Miśka sędzia podyktował rzut karny. Niewiele zabrakło Krzysztofowi Bogaczowi do obronienia jedenastki. Nie minęło 5minut i sędzia podyktował kolejny rzut karny tym razem za zagranie piłki ręką zawodnika Halniaka Targanice. Jedenastkę którą strzelał Zbigniew Cibor obronił bramkarz gości ,ale Zbysiu w dobitce się już nie pomylił. W drugiej połowie na boisku zameldował się Dariusz Żydek za Roberta Pindel i strzelił zwycięską bramkę na 2-1. Relacja szczegółowa w środku.

OTO BRAMKA Z RZUTU KARNEGO WYKONANEGO PRZEZ ZBIGNIEWA CIBORA.

16:39 - Leskowiec wychodzi na rozgrzewkę.

17:00 - Sędzia rozpoczyna spotkanie.

2' - Na pierwszy strzał decydują się Targanice lecz obok bramki naszego bramkarza.

5' - Akcję przeprowadza Leskowiec. Z bramki gości bramkarz wychodzi do Wojciecha Balona ,a ten niestety w trudniej sytuacji i z trudnego kąta uderza nad bramką.

7' - Z rzutu wolnego próbuje Wojciech Balon niestety trafia tylko w mur.

9' - Z rzutu wolnego w pole karnego Targanic dostajemy dobrą wrzutkę lecz sędzia zagwizdał rękę.

11' - Z kontry próbują goście lecz czujnie w obronie Tomasz Łysoń.

12' - Tym razem z rzutu wolnego próbuje Łukasz Kowala niestety nad poprzeczką.

16' - Po rzucie rożnym próbuje Zbigniew Cibor niestety wysoko nad bramką.

19' - Krzysztof Kraus I chce spróbować swoich sił i uderza z połowy. Strzał jest zbyt słaby i bramkarz gości broni bez żadnych problemów.

21' - Próba Zbigniewa Cibora, bardzo mocny strzał lecz minimalnie obok bramki.

23' - Zawodnik Targanic chce zaskoczyć Krzysztofa Bogacza strzałem z zaskoczenia ale nasz bramkarz się nie myli i bez problemu broni.

26' - Zawodnik gości wbiega z piłką do naszego pola karnego. Z Marcin Misiek się myli jednak za chwilę podcina zawodnika gości. Sędzia gwiżdże i pokazuje na wapno. Zawodnik Targanic Waldemar Budka się nie myli i strzela bramkę na 0-1. Niewiele zabrakło naszemu bramkarzowi aby obronił ten rzut karny. PRZEGRYWAMY 0-1.

28' - Próba Andrzeja Cibora lecz bardzo niecelnie.

29' - Mocny, pewny strzał zawodnika Targanic obok okienka na nasze szczęście.

33' - Strzał oddaje Andrzej Cibor i piłkę ręką zagrywa zawodnik Targanic. Sędzia pokazuje na wapno. Do piłki podchodzi Zbigniew Cibor. Po gwizdku strzela jednak bramkarz Targanic broni kibice Targanic się cieszą jedna po sekundzie głową dobija Zbigniew Cibor i rehabilitująć się strzela bramkę na 1-1.

34' - Z rzutu wolnego goście. Pewnie broni nasz bramkarz Krzysztof Bogacz.

36' - Kolejny raz próbuje Andrzej Cibor niestety nad bramką.

38' - Główką próbuje Łukasz Kowala niecelnie, dobija Zbigniew Cibor piłka minimalnie obok słupka.

41' - Po aucie na nasze szczęście mylą się Targaniczanie.

42' - Zbigniew Cibor centruje na Krzysztofa Krausa I ten zamiast strzelać z lewej nogi próbuje główką i tracimy piłkę.

44' - Próba Zbigniewa Cibora, strzał nad bramką.

45' - Sędzia kończy PIERWSZĄ POŁOWĘ. REMIS 1-1.

Po przerwie nasz trener nie dokonał tylko jedną zmianę. Na boisku zamiast Roberta Pindel zameldował się Dariusz Żydek.

46' - zmiana schodzi:  Robert Pindel ,wchodzi:  Dariusz Żydek.

46' - Pierwszy kontakt z piłką Dariusza Żydka lecz za długo się kiwa i traci na 20-metrze połowy gości.

48' - Przy piłce Wojciech Balon niestety jego strzał obok zdaje się że obok bramki lecz piłka ociera się o zawodnika Targanic. Po rzucie rożnym wznawia bramkarz Targanic.

51' - Dariusz Żydek dostaje podanie od Pawła Kołodziejczyka, i zaraz zostaje sfaulowany mamy rzut wolny. Wojciech Balon popisuje się pięknym strzałem lecz bramkarz Targanic broni obok słupka i mamy tylko rzut rożny.

54' - Piękna wrzutka Zbigniewa Cibora. Piłkę przejmuje Krzysztof Kraus I ,a sędzia boczny pokazuje spalonego.

58' - Groźny kontr atak Targanic. Nasz bramkarz Krzysztof Bogacz pewnie wychodzi z bramki i futbolówka znajduje się w jego rękawicach.

60' - Swoich sił próbuje Andrzej Cibor lecz wysoko nad bramką.

64' - Strzał Pawła Kołodziejczyka wysoko nad bramką.

66' - Łukasz Kowala wrzuca Zbigniew Cibor główkuje i tylko rzut rożny - po rzucie rożnym piłka dla gości.

67' - Po strzale Wojciecha Balon piłka odbija się od zawodnika gości, zmienia kierunek lecz strzał zbyt lekki i broni bramkarz Targanic.

68' - Podanie od Wojciecha Balona dostaje Dariusz Żydek, leci z piłką a obok niego zawodnik Targanic. Dariusz Żydek wyprzedza go i z 16-metrów po długim rogu pokonuje bramkarza gości. PROWADZIMY 1-2!!!

70' - Strzał Zbigniewa Cibora nad bramką.

73' - Z rzutu wolnego Zbigniew Cibor bramkarz Targanic piąstkuje przed siebie lecz nie ma nikogo do dobitki.

75' - Kontratak Targanic lecz czujny Krzysztof Bogacz.

77' - Z rzutu wolego Zbigniew Cibor obok lecz nie ma nikogo w polu karnym.

78' - Tym razem z rzutu wolnego Łukasz Kowala lecz, główka Krzysztofa Krausa I niecelna.

80' - Groźny strzał z zaskoczenia zawodnika Targanic na nasze szczęście obok bramki.

81' - Strzał Dariusza Żydka z dystansu niecelny.

83' - Z zaskoczenia próbuje Tomasz Łysoń niestety nad bramką.

85' - Dariusz Żydek oddaje piękny strzał na bramkę gości. Bramkarza Targanic ratuje tylko szczęście(słupek).

87' - Piłkę po rzucie rożnym na 2-metrze główkuje Krzysztof Kraus I niestety obok bramki.

88' - Po kolejnym rzucie rożnym znowu Krzysztof Kraus I główkuje i tym razem nad bramką.

89' - Rzut wolny dla Targanic na 15-metrze. Kibice zamarli lecz mur ustawiony przez Krzysztofa Bogacza spełnił swoje zadanie.

90' - Kibice Targanic domagają się rzutu karnego ponieważ dopatrzyli się zagrania ręką naszego zawodnika w polu karnym. Lecz odbyło się to na 17-metrze co słusznie zauważył sędzia boczny. Wrzutkę pewnie wyłapał Krzysztof Bogacz i po wybiciu sędzia zakończył to spotkanie.