Losowa galeria

Aktualności

Na początek po punkcie!!!

• autor: Przemek, 2013-04-14 20:34

Dzisiaj 14 kwietnia 2013 po przedłużonej przerwie zimowej nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz rundy wiosennej. Po 90-minutach LKS LESKOWIEC RZYKI - LKS Skawa Jaroszowice 0-0. W tym meczu nasza drużyna miała wiele okazji lecz najważniejsza akcja która mogła się okazać "akcją meczu" była w 55-minucie gdzie po wrzutce na 5-metr piłkę uderzył SEBASTIAN MŁYNARCZYK, piłka odbiła się od słupka ,a dobitka na 5-metrze MARCINA MIŚKA również odbiła się od słupka.

Brakowało tylko Wojciecha Balon oraz Krzysztofa Kowaliczek. Do gry po kontuzji powrócił JAROSŁAW SOCHA. Debiut od pierwszych minut zaliczył nasz wychowanek DAMIAN MIKOŁAJEK który przez pół rundy (po przejściu z Beskidu ANDRYCHÓW) grał w REKORDZIE Bielsko-BIAŁA oraz z juniorów przyszedł do seniorów Piotr Bistyga.

Relacja w środku...

3’ – Pierwsza akcja naszych zawodników. Piłkę w z boku boiska podaje Damian Mikołajek lecz brakuje wykończenia.

5’ – Pierwsza groźna kontra gości. Nieporozumienie między naszymi obrońcami i zawodnik Jaroszowic staje sam na sam z Łukaszem Kołodziejczykiem. Piłka mija Łukasza i zmierzała w kierunku bramki. Piłka odbiła się od słupka.

10’ – Próby strzeleckie oddają: Łukasz Kowala, Marcin Misiek oraz Damian Mikołajek lecz niecelnie.

13’ – Groźny strzał na bramkę Jaroszowic oddaje nasz kapitan Marcin Misiek minimalnie obok słupka.

25’ – Po błędzie Pawła Zielińskiego groźny strzał na naszą bramkę oddał zawodnik przyjezdnych – na nasze szczęście nad bramką.

30’ – Dobrymi umiejętnościami popisał się Tomasz Łysoń. Nasz wieloletni zawodnik przejął piłkę na środku boiska, przeszedł pomocników Jaroszowic i z okolic 30-metra oddał piękny strzał na bramkę Jaroszowic.

35’ -  Dobrą piłkę na 16-metr dostał Paweł Ryczek. Po przymierzeniu piękny strzał wylądował minimalnie obok bramki.

43’ – Rzut wolny mają Jaroszowice. Po gwizdku oddają groźny strzał lecz obok bramki Łukasza Kołodziejczyka.

40’ – zmiana: schodzi Paweł Ryczek (naderwał mięsień) ,wchodzi Sebastian Młynarczyk.

45’ – Po wrzutce w pole karne do główki skacze Paweł Zieliński. Piłka minimalnie obok okienka.

Po przerwie na boisku za Jarosława Sochę melduje się Michał Kowala.

46’ – zmiana: schodzi Jarosław Socha ,wchodzi Michał Kowala.

50’ – Błąd w obronie ratuje nasz bramkarz Łukasz Kołodziejczyk i po rzucie rożnym przechodzimy do kontrataku.

50’ – zmiana: schodzi Damian Mikołajek ,wchodzi Tomasz Pękala.

55’ – Piłkę w pole karne na 5-metr dostaje Sebastian Młynarczyk. Po oddaniu strzału piłka odbiła się od wewnętrznej strony słupka i wyleciała z bramki. Dobitka Marcina Miśka również odbiła się od słupka i piłkę przejęli obrońcy Jaroszowic.

60’ – Dobrą wrzutkę wrzuca Tomasz Pękala lecz uderzenie głową nad bramką.

65’ – Dobrze rozegrali rzut wolny trójka Tomasz Pękala, Michał Kowala oraz Andrzej Cibor. Piłka niestety nie wylądowała w bramce.

68’ – Groźny strzał oddał Andrzej Cibor lecz minimalnie obok bramki.

70’ – Strzał Krzysztofa Krausa ręką w polu karnym odbija zawodnik gości lecz sędzia nie reaguje.

50’ – zmiana: schodzi Krzysztof Kraus ,wchodzi Piotr Bistyga.

72’ – Doskonała wrzutką Andrzeja Cibora lecz brakło wykończenia.

73’ – Dobrze z rzutu wolnego piłkę podaje do Michała Kowali Tomasz Pękala. Po strzale Michała piłka odbija się od bocznej siatki.

76’ – Dobre podanie od Sebastiana Młynarczyka otrzymał Andrzej Cibor lecz strzał obok bramki.

80’ – Sebastian Młynarczyk otrzymał doskonała piłkę w środku pola karnego od Piotra Bistygi. Niestety strzał Sebastiana wysoko nad bramką ponieważ ujechała mu noga na trudnym boisku.

82’ – Dobrze w obronie zachowali się Tomasz Łysoń oraz Paweł Hatala.

89’ – Po naszej akcji do szybkiej kontry przystąpili zawodnicy Jaroszowic. Strzał zawodnika gości po długim rogu pewnie obronił Łukasz Kołodziejczyk.

91’ – Po wrzutce z rzutu wolnego przez Tomasza Pękala na 3-metrze piłkę uderza głową Marcin Misiek lecz piłka minimalnie obok słupka. Po wybiciu piłki przez bramkarza Jaroszowic sędzia zakończył spotkanie.

LKS LESKOWIEC RZYKI – LKS Skawa Jaroszowice 0-0

Doskonały mecz bramkarza Łukasza Kołodziejczyka, obrońcy Tomasza Łysonia oraz Michała Kowali i Andrzeja Cibora.