Drużyny

Aktualności

Teraz to my wam pokażemy!!!

• autor: Michał, 2009-06-28 13:01
Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 rozpocznie się pierwsze starcie barażowe pomiędzy Leskowcem Rzyki a ... no właśnie Huraganem Skawica. Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe w Skawicy. Rewanż w niedzielę na naszym boisku również o godzinie 17:00.
Rok temu los również skojarzył obie ekipy w barażach. Wtedy po słabym meczu w Rzykach padł remis 0:0. Na wyjeździe mecz zaczął się fatalnie, w 1 minucie już było 0:1. Nasz zespół się nie załamał i przed przerwą wyrównał Wojciech Balon z rzutu wolnego. Potem sędzia nie zaliczył prawidłowo zdobytej bramki przez Wojciecha Balona(nawet kibice ze Skawicy twierdzili że gol był zdobyty prawidłowo). W II połowie nasz zespół całkowicie dominował, jednak brakowało szczęścia(piłka toczyła się po lini bramkowej). Potem błąd w końcówce naszego bramkarza i to Skawica spędziła rok na boiskach A klasy.
Teraz sytuacja jest bardziej komfortowa, ponieważ najpierw jedziemy do Skawicy a potem będziemy grać u siebie. Poza tym nasz zespół będzie żądny rewanżu za ubiegłoroczną porażkę. Trzecim argumentem który przemawia za nami jest obecna forma naszych zawodników, natomiast Skawica poczyna sobie w tej rundzie bardzo słabo. Wygrała zaledwie 3 spotkania i 3 zremisowała, przegrywając aż 7 razy. Nie należy jednak lekceważyć Skawicy bo potrafi walczyć. Remis osiągnęli z Paszkówką i to na ich terenie. Jak wiemy Skawica ma również bardzo fanatycznych kibiców, którzy są znani w całej okolicy. Jednak nawet Ci fanatyczni kibice często zamykają usta jak przegrywają także liczymy, że piłkarze Leskowca szybko zamkną im usta.
Bilan Skawicy w A klasie to 10 miejsce, 30 punktów zdobytych, 39 goli strzelonych i 51 straconych.
Zaczęcamy kibiców do jak najliczniejszego zjawienia się w Skawicy na meczu i życzymy naszym piłkarzom zwycięstwa na trudnym terenie bo na pewno mogą tego dokonać.