Mecz z Suchą Beskidzką

Aktualności

Znów przegrana!!!

• autor: Michał, 2009-09-20 19:35
Dziś o godzinie 16:00 odbył się kolejny ligowy mecz naszej drużyny. Tym razem nasza ekipa pojechała walczyć o punkty do Paszkówki. Przeciwnik był wyżej notowany od nas. Dodatkowo w naszej drużynie panuje epidemia grypy. Chorzy są Dawid Kowala, Wojciech Balon, Przemysław Kowala oraz trener Eugeniusz Fornalczyk. Na meczu nie było: Dawida Kowali, Łukasza Kowali oraz Przemysława Kowali. Na kardy wrócił Łukasz Styła, który miesiąc nie trenował.

Trener Eugeniusz Fornalczyk wystawił następującą jedenastkę:

Łukasz Kołodziejczyk
Tomasz Homel      Marcin Misiek(c)    Michał Kowala    Paweł Zieliński
Paweł Hatala
Wojciech Balon        Adam Pękala       Piotr Susfał
Andrzej Cibor       Paweł Kołodziejczyk
Na ławce usiedli: Janusz Bury, Jarosław Socha, Tomasz Pękala oraz Łukasz Styła.
Mecz rozpoczął się od bardzo sennej gry obu drużyn. Żadna z ekip nie kwapiła się do ataku. Obie drużyny wzajemnie się badały. Leskowiec grał długą piłką za obrońców gospodarzy. Chcieliśmy wykorzystać szybkość Andrzeja Cibora oraz Pawła Kołodziejczyka. W 11 minucie jedna z takich długich piłek przechodzi obronę Dęba. Do piłki dopada szybki Paweł Kołodziejczyk, mija obrońcę i strzela z powietrza, ale bardzo bardzo wysoko. To była dobra okazja do świetnego otwarcia meczu. Odpowiedź Paszkówki była natychmiastowa. Rzut wolny z boku boiska. Dośrodkowanie w pole karne i strzał na bramkę, ale nasz bramkarz broni wspaniale. Potem gra toczyła się głównie w środku pola. Zarówno nasze ataki jak i gospodarzy były powstrzymywane. Więcej jednak atakowali gospodarze. Nasi próbowali atakować z kontrataku. W 35 minucie rzut rożny piłkarzy dęba. Dośrodkowanie na krótki słupek. Strzał głową napastnika gospodarzy trafia w poprzeczkę. Mieliśmy sporo szczęścia w tej fazie gry. Do końca obraz gry się nie zmienił i remis 0:0
W przerwie konkurs rzutów karnych pomiędzy Januszem Burym a Jarosławem Sochą. Wygrał nasz doświadczony bramkarz.
Po przerwie na boisku pojawia się Łukasz Styła, który zmienia Pawła Hatale, który wczoraj grał 45 minut w juniorach. Po przerwie Paszkówka ruszyła zdecydowanie na naszą bramkę. 4 pierwsze strzały były niecelne. W 55 minucie nie wyszliśmy z obrony. Piłka trafia do napastnika gospodarzy, który w dużym tłoku na 16-tym metrze oddaje strzał. Strzał trafił tuż przy słupku i Paszkówka wyszła na prowadzenie 1:0. Ta bramka spowodowała odkrycie się naszej ekipy. Nadal jednak ataki się nie kleiły. W 73 minucie obrońcy Paszkówki wybijają daleko piłkę. O piłkę walczą na prawej stronie Tomasz Homel oraz Damian Smajek. Napastnik Dębu zabrał piłkę Tomkowi i wyszedł sam na sam. W końcu oddał strzał w krótki słupek i było po meczu. Po tej bramce nasi zdecydowanie stanęli. W 75 minucie za Łukasza Styłę wchodzi debiutant Tomasz Pękala. Trzeba powiedzieć, że debiut Tomka wypadł całkiem nieźle. Tomek biegał na prawym skrzydle. Kilka razy dobrze podał. raz wywalczył piłkę. Niestety inni zawodnicy byli dzisiaj wyjątkowo słabi. W końcówce oddaliśmy kilka strzałów, ale wszystkie były niecelne.
Niestety nasza drużna przegrała kolejny mecz, tym razem z Paszkówką 2:0. Za tydzień mecz z Białką u nas w Rzykach. Życzymy powodzenia za tydzień.