Mecz wyjazdowy z Jaroszowicami

Aktualności

Piękne zwycięstwo w Wadowicach!!!

• autor: Michał, 2010-08-29 20:42

Dzisiaj po południu nasi piłkarze wybrali się do Wadowic, aby zagrać kolejny mecz ligowy. W II kolejce spotkań spotkaliśmy się z drużyną Zaskawianki Zaskawie. Nasi zawodnicy chcieli wygrać to spotkanie i zainkasować 3 punkty. Jednak mecz z Zaskawianką nie zapowiadał się na najłatwiejszy a dodatkowo fatalnie była przygotowana płyta boiska...

Dobrze zacząć to spotkanie to było w tym meczu bardzo ważne. I to nasi piłkarze wykonali w stu procentach. 7 minuta - corner wykonują nasi. Do piłki podchodzi Łukasz Kowala, dokładna centra na krótki słupek i Artur Gibas zdobywa przepiękną bramkę. Prowadzenie piłkarzy Rajdy. Nasi mimo prowadzenia nie zwalniali tempa. W 15 minucie strzału z 25 metrów spróbował Dawid Kowala - tym razem chybił. Jednak w 23 minucie zdobył przepięknego gola. Jego uderzenie wylądowało w samym okienku bramki. Kto wie czy to nie była bramka sezonu. Gola szybko pozazdrościł Sebastian Młynarczyk. Nie minęły 2 minuty a właśnie Sebastian mocnym strzałem pokonał bramkarza gości. Było 3:0 i wydawało się, że sprawa 3 punktów jest załatwiona. Tym bardziej, że nasi nie zwalniali. Kapitalne zawody na lewej stronie grał Dawid Kowala. W 34 minucie faul w polu karnym na Łukaszu Kowali. Do piłki podszedł Jarosław Socha i ... 4:0. Do końca to nasi zawodnicy mieli inicjatywę i atakowali.

Po zmianie stron nasi dalej grali z animuszem. W 54 Wojciech Balon mógł umieścić piłkę w siatce, ale skiksował. W 58 minucie Wojtek strzela na bramkę, ale uderzenie bardzo wolno leciało w kierunku bramki. Wszyscy spisali już tą akcje na straty kiedy to bramkarz Zaskawia zrobił kiks kolejki a może i sezonu. Prowadzenie 5:0. Wtedy to tempo meczu trochę siadło. Nasi nie kwapili się do ostrych ataków. Zaskawie, niechętnie atakowało. W 68 minucie kapitalna interwencja Wiesława Rusinka. Ostatnie 20 minut to coraz śmielsze ataki gospodarzy a że sędziował Józef Szarek to emocji nie mogło zabraknąć. W 76 minucie sędzia dyktuje rzut karny, ale za co on został podyktowany tego chyba nawet nie wiedzą gracze Zaskawianki. W tej akcji Wiesław Rusinek otrzymał żółtą kartkę za protesty a Sebastian Młynarczyk...za śmiech. Rzut karny dosyć szczęśliwie wykonali gospodarze i było 5:1. W 84 minucie drugą żółtą kartkę zarobił Sebastian Młynarczyk i przedwcześnie zakończył mecz.

Nasi zawodnicy zagrali dzisiaj bardzo pewnie i skutecznie i dlatego pewnie wygraliśmy. Za tydzień do Rzyk po raz drugi w tym roku zawita Gród Grodzisko.

Zapraszamy na relację minuta po minucie:

16:40 - nasi rozpoczynają rozgrzewkę przed meczem. Kibice coraz liczniej zjawiają się na boisku.

17:05 -  obie ekipy wychodzą na boisko.

17:10 - sędzia gwiżdże po raz pierwszy w dniu dzisiejszym rozpoczynają nasi piłkarze.

1' - Pierwsza dynamiczna akcja gospodarzy. Strzał na bramkę pewnie wyłapany przez Wiesława Rusinka.

7' - Rzut rożny Leskowca. Piłkę centruje Łukasz Kowala. Na pierwszym słupku wbiega Artur Gibas i wspaniałym strzałem głową umieszcza piłkę w siatce. Prowadzenie gości 1:0.

8' - Ogromne zamieszanie po kolejnym rzucie rożnym. Bliski dojścia do dobrej pozycji był Wojciech Balon.

11' - Corner bije Zaskawianka. Fatalne dośrodkowanie wybijają nasi piłkarze.

15' - Pierwsza próba dzisiaj Dawida Kowali. Z 25 metrów trafia po ziemi obok bramki.

16' - Rzut wolny z połowy boiska. Dośrodkowanie w pole karne. Do piłki najwyżej wyskoczył Wojciech Balon, ale jego uderzenie przeleciało nad bramką.

23' - Dawid Kowala po raz drugi dzisiaj. Kapitalne uderzenie z 25 metrów ląduje w lewym okienku bramki gospodarzy. Bramka stadiony świata.

24' - Wojciech Balon kolejny raz uderza głową. Tym razem jest to strzał celny.

25' - Sebastian Młynarczyk uderza z 20 metrów. Jego strzał w środek bramki po koźle wpada do siatki. Kolejna piękna bramka.

29' - Nasi nie zwalniają tempa. Po potwornym zamieszaniu w polu karnym strzela Wojciech Balon, ale nad poprzeczką.

30' - Nieliczny strzał na bramkę Wiesława Rusinka, ale nasz bramkarz nie zmuszony do interwencji. Strzał nad bramką.

34' - W polu karnym podcinany Łukasz Kowala, sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Jarosław Socha. Uderzył pewnie po ziemi, w lewy róg, całkowicie zmylając bramkarza Zaskawia.

36' - Dynamiczne wejście lewą stroną Dawida Kowali. Nasz piłkarz ostro wbiegł w pole karne, ale jego strzał obronił instynktownie bramkarz.

37' - Celne uderzenie Zbigniewa Cibora z dystansu, ale za słabe, aby zaskoczyć golkipera gospodarzy.

38' - Drugi raz w tym meczu do interwencji zmuszony Wiesław Rusinek. Nasz bramkarz pewnie łapie piłkę.

39' - Dynamicznie w polu karnym urwał się Wojciech Balon, ale za bardzo chciał i trafił w boczną siatkę.

45' - Koniec I połowy.

46' - Zaczynami drugą połowę.

54' - Bramkarz gospodarzy fatalnie skiksował do Wojciech Balon ma pustą bramkę, ale nie trafia czysto w piłkę. Podaje do Pawła Kołodziejczyka, ale tego ubiega bramkarz.

58' - Wojciech Balon uderza na bramkę z 20 metrów. Piłka wolno się toczy w kierunku bramki. Niektórzy nasi zawodnicy nawet się odwrócili chcąc wrócić na własną połowę, ale bramkarz Wadowic nie złapał piłki i gol. 5:0

63' - Zmiana: wchodzi Tomasz Pękala, schodzi Dawid Kowala.

65' - Do akcji ofensywnej ładnie podłączył się Jarosław Socha. Ładne uderzenie z dużej odległości przelatuje nad bramką.

67' - Rzut wolny po błędzie Zbigniewa Cibora. Do bramki 18 metrów. Duży rozbieg, ale bardzo niecelny strzał.

68' - Najlepsza okazja Zaskawianki. Strzał z 35 metrów, ale nasz bramkarz popisał się kapitalną interwencją.

69' - Kolejny wolny dla gospodarzy. Tym razem znów pewnie łapie Wiesław Rusinek.

70' - Zmiana: wchodzi Paweł Hatala, schodzi Zbigniew Cibor.

76' - Sędzia dyktuje rzut karny z kapelusza dla Zaskawia. Żółte kartki otrzymują Sebastian Młynarczyk oraz Wiesław Rusinek. Gracz gospodarzy strzela i zdobywa honorowego gola.

80' - Szybkie wyjście naszych zawodników. Kapitalną piłkę gra Łukasz Kowala do Wojciecha Balona ten na szybkości strzela, ale bramkarz ładnie obronił.

84' - Sebastian Młynarczyk za faul otrzymuje drugą żółtą kartkę i schodzi z boiska.

90+3' - Sędzia Józef Szarek gwiżdże po raz ostatni. Nasi inkasują kolejne 3 punkty i zostajemy liderem B klasy dzięki lepszemu bilansowi wyprzedzamy Halniak Targanice i Relaks Wysoka.

Za tydzień u nas gramy z Grodem Grodzisko. Mecz w niedzielę o 11:00

LKS Zaskawianka Zaskawie - LKS Leskowiec Rzyki 1:5

Skład Leskowca: Wiesław Rusinek - Jarosław Socha, Tomasz Młocek, Zbigniew Cibor, Paweł Zieliński - Artur Gibas, Łukasz Kowala, Sebastian Młynarczyk, Dawid Kowala - Wojciech Balon, Paweł Kołodziejczyk(c)

Gole: Artur Gibas, Dawid Kowala, Sebastian Młynarczyk, Jarosław Socha, Wojciech Balon

Trener: Ireneusz Rajda

Kierownik drużyny: Piotr Zawadzki